Oznam pre poskytovateľov zdravotnej starostlivosti

07.11.2019

Obec Štítnik týmto informuje poskytovateľov zdravotnej starostlivosti (ďalej len "PZS") o zámere realizácie projektu centra integrovanej zdravotnej starostlivosti (ďalej len "CIZS") v obci. Obec zároveň ponúka PZS partnerstvo pre vytvorenie CIZS v objekte zdravotného strediska, ktoré bude rekonštruované a zmodernizované. V súvislsoti so zverejnením výzvy na predkladanie projektových zámerov za účelom integrácie primárnej zdravotnej starostlivosti s kódom: IROP-PO2-SC212-PZ-2019-13 v rámci Ingegrovaného operačného programu 2014-2020, plánuje obec Štítnik predložiť projektový zámer, týkajúci sa vybudovania CIZS.

V súvislosti s minimálnymi a odporúčanými požiadavkami na charakter služieb poskytovaných v budúcom CIZS a personálne obsadenie lekármi plánujeme poskytnúť priestory pre:

- všeobecnú ambulantnú zdravotnú starostlivosť  pre dospelých;

- všeobecnú ambulantnú zdravotnú starostlivosť pre deti a dorast;

- špecializovanú gynekologickú ambulantnú zdravotnú starostlivosť;

- špecializovanú zubno-lekársku ambulantnú zdravotnú starostlivosť;

- prípadne pre inú špecializovanú ambulantnú zdravotnú starostlivosť.

Realizácia projektu CIZS je podmienená schválení nenávratného finančného príspevku (ďalej len "NFP"). Podmienky pre pposkytovateľov zdravotnej starostlivosti sú stanovené v zmysle výzvy na predkladanie projektových zámerov. Výzva spolu s prílohami je dostupná na webovom linku: http://www.mpsr.sk/index.php?navID=376&id=14824

V prípade Vášho záujmu o pôsobenie v preistoroch budúceho CIZS kontaktujte priamo starostu obce, ktorý Vám poskytne detailné informácie o podmienkach účasti na projekte CIZS. Vyjadrenie Vášho záujmu prosím doručte na obecný úrad najneskôr do 25.11.2019, resp. čo najskôr, aby bolo možné do termínu predloženia projektového zámeru zadefinovať a nastaviť podmienky účasti v projekte CIZS pre všetky zúčastnené strany. Plánovaný termín predloženia projektového zámeru je do 31.12.2019 v zmysle aktuálne plantnej vyhlásenej výzvy na projektové zámery.

Zoznam aktualít:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 >